piątek, 3 listopada 2017

Wybitny uczony Pan Marian Kowalski

Wybitny polski biolog - amator, Pan Marian Kowalski z Lublina, podczas swojego wykładu w Ottawie w Kanadzie, wypowiedział się na temat teorii ewolucji. Powoływał się przy tym na "chłopski rozum". Jak podaje między innymi Rzeczpospolita i Wprost, Pan Marian podczas spotkania miał powiedzieć między innymi: 

 ''Jest fajna (teoria ewolucji - przyp. autora), ale to tylko teoria.(...)Nie wiem, jakim trzeba być durniem, żeby na równi postawić pomysł, że życie zostało tchnięte z poglądem, że jaszczurka, która „x” razy spadła, w końcu wyprodukowała skrzydła. Gdyby to była prawda, to ludzie by mieli dwie wątroby, bo alkohol wynaleźli dawno temu.(...)Teoria ewolucji nie jest możliwa, ponieważ na świecie nadal żyją stonogi, które są starsze od dinozaurów, a dinozaury, które były najbardziej rozwinięte wyginęły. To stonoga powinna dawno zginąć, bo jest niepotrzebna, mała i brzydka.'' 

Wybitny pan biolog - amator nie godzi się również na to, aby „lewacka ideologia” narzucała ludziom pogląd, iż ci pochodzą od małp (źródło). Pan Marian jest reprezentantem polskiej narodowej prawicy. To także były kandydat na Prezydenta RP z 2015 roku. Jest również byłym kulturystą. To dosyć komiczna postać, używająca bardzo barwnego i nacechowanego agresją języka. Jego wypowiedź na temat ewolucji kompletnie mnie nie dziwi. W kręgach prawicowych teoria ta jest już od dawna atakowana. Znanym jej przeciwnikiem jest między innymi prof. Maciej Giertych, ojciec Romana, autor książki "Ewolucja, dewolucja, nauka". Biolog ewolucyjny dr. Szymon Drobniak określił publikację Giertycha jako "pseudonaukowy sabotaż". 

Ewolucja bilogiczna jest naukowym faktem, a osoby, które ją podważają są po prostu ignorantami. W dzisiejszych czasach mamy niestety do czynienia z nawrotem ciemnoty. Naszemu wybitnemu biologowi - amatorowi, Panu Marianowi proponuję zorganizować debatę z Richardem Dawkinsem - ojj działoby się! Niech cały świat zobaczy, jakiego to wybitnego biologa - amatora Polska swoim swojskim cycem wykarmiła!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Feminizm urojony?

Mówiąc o ewolucji mamy często na myśli w pierwszej kolejności ewolucję biologiczną i Karola Darwina. Ewolucji podlega także jednak nasze sp...